1 Ocak 2022 Cumartesi

2022

 canım blog 2022 nin ilk günü, mutlu seneler size de 

bu gün oğluşum babasıyla dışarıda, bende çıktım biraz dolandım geldim netflix şarap ve ben devam ediyorum. kafam azıcık iyi şuan . Akşam baya içtim uzun zamandır böyle içmemiştim sonunu hatırlamadığım bir gece oldu. :) 

evet zaman geçiyor daha ne kadar zamanımız var bilmiyoruz , 36 yıl daha yaşar mıyım? bilmem

kendimi keşfetme yolculuğum yeni başladı daha iki yıl oldu. hala bir şeylere bir anda kırılıp dökülebiliyorum ama toparlamak daha kolay, yapacak bir şey yok. hep kederi de neşeyi de yüksek yaşayan biri oldum. enerjim neden bu kadar yüksek bilmiyorum daha sakin biri olmak isterdim.  ama evet benimde öğrendiğim şeyler var , sonunda :) bırakmak ..... bana iyi gelmeyeni bırakmak beni üzeni yoranı düşünmeyi bırakmak, inanmayı bırakmak , sevmeyi bırakmak, güvenmeyi bırakmak, ümit etmeyi bırakmak. evet olacak olanlar için yapılacak hiç bir şey yok olacaklar, olmayacak olanlar için de yapacak hiç bir şey yok olmayacaklar. 

Teslim oluyorum, Tanrıya bırakıyorum hatta bıraktım işte. Ben hep iyi insan olmaya çalıştım belki bazen olamadım ama zarar vermek istemedim kimseye , her hangi bir değere, belki kendime verdim hep zarar. Ah bu ben kendimi ne yapsam?

güzel günler olsun blog hak etmedim mi? bence ettim. ama bıraktıııım işte herşeyi oluruna .. olsun öyle olsun. 2022 çok mutlu olsun

Hiç yorum yok: